Komitety

Komitet naukowy Konferencji

  • Irena Bach-Dąbrowska
    Wyższa Szkoła Bankowa  w Gdańsku
  • Zbigniew Banaszak
    Politechnika Koszalińska
  • Grzegorz Bocewicz
    Politechnika Koszalińska
  • Krzysztof Bzdyra
    Politechnika Koszalińska
  • Dariusz Frejlichowski
    Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  • Paweł Forczmański
    Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  • Arkadiusz Gola
    Politechnika Lubelska
  • Dariusz Jakóbczak
    Politechnika Koszalińska
  • Julian Jakubowski
    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie
  • Paweł Kużdowicz
    Uniwersytet Zielonogórski
  • Tomasz Kiczkowiak
    Politechnika Koszalińska
  • Przemysław Klęsk
    Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  • Sławomir Kłos
    Uniwersytet Zielonogórski
  • Marian Kopczewski
    Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych we Wrocławiu
  • Przemysław Korytkowski
    Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  • Damian Krenczyk
    Politechnika Śląska w Gliwicach
  • Dariusz Laskowski
    Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
  • Mirosław Maliński
    Politechnika Koszalińska
  • Józef Matuszek
    Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
  • Janusz Mleczko
    Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
  • Cezary Orłowski
    Wyższa Szkoła Bankowa  w Gdańsku
  • Paweł Pawlewski
    Politechnika Poznańska
  • Jarosław Plichta
    Politechnika Koszalińska
  • Dariusz Plinta
    Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
  • Izabela Rejer
    Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  • Katarzyna Rostek
    Politechnika Warszawska
  • Czesław Smutnicki
    Politechnika Wrocławska
  • Antoni Świć
    Politechnika Lubelska
  • Antoni Wiliński
    Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  • Marek Wirkus
    Politechnika Gdańska

Komitet organizacyjny

  • Krzysztof Bzdyra (PK)
    przewodniczący
  • Piotr Piela (ZUT)
  • Eryk  Szwarc (PK)
  • Rafał  Wojszczyk (PK)